iddaa sonuçları
İddaa nasıl oynanır? İddaa 2.5 Üstü Nedir? , İddaa sistem nedir?

İddaa sistem nedir?

İddaa sistem nasıl oynanır?

İddaa Sistem , tahminde bulunduğunuz maçalrı kolon şeklinde yaparak yanılma payı da koyarak kazanma şansınızı artıran bir özelliktir. Ayrıca Sistem oynadığınız zaman oynadığınız maç sayısına ve seçtiğiniz sistem dahilinde kuponunuzda kolonlar oluşturulur. Oluşturulan kuponlarda doğru tahmin ettiğiniz olanlar kazanır.
Sitem seçeneği normal ve bankolu sistem olarak ikiye ayrılır. Aynı zamanda Normal sistem oynadığınızda kazanma şansınızı artırabilirsiniz ancak kupona ödeyeceğiniz bedel de oynadığınız maç sayısına ve oluşturulan kolona göre artar. Çünkü Sistem oynadığınız takdirde kupon bedelinizi sistem tablosundan öğrenebilirsiniz. Spor alanının çeşitli bonuslarını kaçırmayın!

Sistem tablosundan ödeyeceğiniz kupon bedelini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunu için öncelikle maç sayısını ve sistem sayısını bilmelisiniz ardından ise maç sayısıyla işaretlediğiniz sistem sayısının kesiştiği rakamı bulmaslısınız. Örneğin kuponunuza 6 maç eklediniz ve sistem de 4 ü işaretlediniz. Sistem tablosundan kesiştiği noktaya bakarak kupon bedelinizin 15 TL olduğunu görürsünüz. Hepsi ve daha fazlası için tıklayın!

HEMEN GİRİŞ YAP

İddaa sistem ( video )

 

Sistem kuponunuzda kazancınızı ise tutan maçların oranlarını çarparak bulabilirsiniz. İddaa Sistem Örneğin 6 maçlık bir kupon yaptınız ve bir tanesinin tutacağından emin değilsiniz o zaman sistem kısmında 5’i işaretleyebilirsiniz. Hemen kupon bedelinizi öncelikle sistem tablosundan hesaplayacak olursak 6 Tl kuponunuza ödemeniz gerekmektedir.

Örnek Kupon :

  • 553 Liverpool – Manchester City (1) Liverpool Kazanır 2.30
  • 545 Mallorca – A.Bilbao (2) A. Bilbao Kazanır 2.30
  • 555 Barcelona – Real Madrid (1) Barcelona Kazanır 2.00
  • 531 Gençlerbirliği – Bursaspor (0) Beraberlik 3.00
  • 535 Büyükşehir Bld – Fenerbahçe (2) Fenerbahçe Kazanır 1.55
    540 Başakşehir – Galatasaray (2) Galatasaray kazanır 2.10

Yukarıdaki gibi 6 maçlık kupon yaptınız 1 maçın tutacağından emin değilsiniz ve sistem 5’i işaretlediniz. Kuponunuzu 6 Tl ye yatırdınız ve maç sonucu olarak 535 Büyükşehir Bld – Fenerbahçe (2) Fenerbahçe.. İddaa Sistem Diğer 5 maçınız tuttu ve o maçların oranlarını çarpmalısınız. Öreneğimize devam edersek 2.30*2.30*2.00*3.00*2.10 çarptığımız takdirde 66.65 Tl kuponunuzdan kazanç sağladınız. Bonusları kaçırmayın! Futbol alanının çeşitli bonusları ve avantajları için hemen giriş yapın.

Sistem Kupon

Sitem kupon yaptığınızda tüm maçlar tutması durumunda kazanç sağlamanız için. Bayşanslı sistem kısmından oynadığınız maç sayısını işaretlemeniz lazımdır.

Sistem kupon oynadığınız zaman sistem alanından iki farklı seçeneği işaretleyebilirsiniz. Örneğin 6 maçlık kupon yaptınız ama 1 veya 2 maçın tutacağından emin değilsiniz sistem kısmından 4 ve 5 i işaretleyebilirsiniz. İddaa Sistem  Kupon bedeliniz ise yeniden hesaplanarak öncelikle 6 maç sistem 4 işaretlediğinizde kupon bedeliniz 15 TL ve 6 maç 5 sistem yaptığınızda ise kupon bedeliniz 6 TL olacaktır. 6 maçta hemde sistem 4 ve sistem 5 işaretlediğinizde kupon bedeliniz 15 TL + 6 TL =21 TL olacaktır. Bol şanslar

Baysansli Baysanşlı Giriş Baysanşlı Baysanşlı Güncel Giriş Baysanşlı Giriş Baysanşlı Baysansli Güncel Giriş